سئو داخلی یا On Page SEO چیست ؟

페이지 정보

작성자 Mae 작성일 24-08-26 20:59 조회 33 댓글 0

본문

گوگل دوست دارد اینترنت را مثل یک شبکه بزرگ و به هم متصل ببیند. گوشه‌گیری و انزوا کمکی به رشد سایت شما نمی‌کند. از لینک دادن به سایتهای خوب نترسید. مطمئن باشید با این‌کار نه تنها کاربرانتان از سایت فرار نمی‌کنند. بلکه بیشتر از قبل برای شما احترام قائل خواهند شد، چون لینک‌های باارزشی را به اشتراک گذاشته‌اید.
در این مطلب یکی از دو ستون اصلی سئو، یعنی سئو داخلی یا On Page Seo را بررسی کردیم. با اینکه تمام تلاشم ایجاد یک پست جامع بود اما مطالب به حدی زیاد بودند که مجبور شدم بعضی چیزها را حذف کنم. 14 فاکتور رتبه بندی سایتها که مربوط به On Page هستند را معرفی کردم. سعی می‌کنم هر چند وقت یکبار این لیست را آپدیت کنم و موارد بیشتر و جدیدتری به آن اضافه کنم.

seo-blog-pic-google-001.webpدسترسی آسان و سریع به محصول
امکان مقایسه و جستجوی محصول
روش ثبت‌نام کاربران جهت خرید
روش و نوع پرداخت هزینه خرید

یک نکته بسیار مهم. همین الان این را ملکه ذهنتان کنید. قبل از اینکه عمیق‌تر وارد مباحث سئو شده و به صورت تخصصی این کار را شروع کنید. باید بدانید که سئو، ساختن یک سایت برای موتور جستجو نیست. همه چیز یک رسانه مثل یک وب‌سایت به کاربرانش بستگی دارد و شما باید همیشه به فکر کاربران باشید. نباید تمام فکر و ذکرتان تولید محتوایی باشد که گوگل عاشقش می‌شود. شما باید روی کاربر و نیازهاش تمرکز کنید.

ماموریت گوگل ساخت موتور جستجوی کاملی است که به مردم کمک می کند آنچه را که به دنبالش هستند پیدا کنند، به همین دلیل است که ساختن وب سایت و استراتژی بازاریابی شما با این هدف راه حلی مناسب و تاثیرگذار است.

هدف از کمپین آژانس دیجیتال مارکتینگ مارکتینگ چیست ؟
کمپین آژانس دیجیتال مارکتینگ آژانس دیجیتال مارکتینگ در واقع مجموعه‌ای از فعالیت‌های بازاریابی در فضای مجازی است که با برنامه تدوین شده و هدفی مشخص به منظور انتقال پیامی واحد و جذب بازدید بالاتر و همچنین افزایش تعامل کاربران و در نتیجه فروش بیشتر انجام می‌گردد.

مشخص باشند (Specific)
قابل اندازه‌گیری باشند (Measurable)
دست یافتنی باشند (Attainable)
مرتبط باشند (Relevant)
زمان‌‌دار باشند (Time based)

حالا که با مفهوم Search Engine و Optimization آشنا شدیم، می‌توانیم عمیق‌تر به بحث سئو بپردازیم. خدمات سئو به عملیاتی گفته می‌شود که یک سایت از طریق نتایج جستجو ترافیک ارگانیک (Organic) یا ترافیک طبیعی (Natural) بیشتری جذب کند. سئو باید به افزایش کمی و کیفی ترافیک سایت منجر شود.

ویژگی سایت فروشگاهی
یک سایت فروشگاهی موفق باید با سرعت بالا لود شود و به مشتریان توضیحات کافی و مناسبی را در خصوص محصولات ارائه داده و ساده‌ترین حالت استفاده از سایت را با بهره‌گیری از امکانات مختلفی فراهم نماید.

Basic-SEO-concepts-blog-pic-001.webpخریدار در ذهن خود برای محصول شما یک Use Value در نظر می‌گیرد و آن Use Value را به ریال تبدیل می‌کند و با خود می‌گوید: سئو اگر این محصول X ریال باشد برای من می‌ارزد.
اقتصاددان‌ها برای شفاف‌تر شدن تعریف می‌گویند: سئو فرض کنید فقط یک عرضه‌کننده وجود دارد و رقابتی در کار نیست. در این حالت، به این قیمت ذهنی مشتری، سقف ارزش پولی یا Total Monetary Value یا TMV گفته می‌شوند.
قاعدتاً مشتری بیشتر از این مبلغ را هرگز پرداخت نمی‌کند (هیچ‌کس چیزی را که ارزشمندتر است نمی‌دهد تا چیزی را که کم‌ارزش‌تر است بگیرد)؛ پس در عمل مشتری محصول شما را یا دقیقاً با قیمت TMV یا کمتر از آن می‌خرد.
هر چه شما محصول‌تان را کمتر از قیمتی که مشتری فکر می‌کند برایش می‌ارزد به او بفروشید، ارزش افزوده‌ی بیشتری ایجاد کرده‌اید (اقتصاددان‌ها این نوع ارزش افزوده را Consumer Surplus می‌نامند)
نمودار زیر می‌تواند مثال خوبی برای این بحث باشد .

댓글목록 0

등록된 댓글이 없습니다.